319071-2021 - ResultatSverige-Malmö: Armbandsur
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Minnesgåvor (armbandsur)
Referensnummer: STK-2021-618
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18522000 Armbandsur
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av minnesgåvor (armbandsur) som ges efter 25 års arbete på Malmö stad.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen