Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Kompletterande information: Köp och distribution av livsmedel - grossist inom Lidköpings kommun.
Värde