319198-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster för servicesystem och drift av anläggning – Tekniska servicetjänster för reservkraftsystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska servicetjänster för reservkraftsystem
BeskrivningMålsättningen med uppdraget är att vald L skall utföra service på reservkraftanläggningar med kvalificerad personal på sådant sätt at hög teknisk driftsäkerhet och ekonomiska värden säkerställs. Uppdraget avser at et serviceavtal mellan B och en L.
Intern identifierare2024-FA000132
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79993000 Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 31682510 Reservkraftssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000