2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp, reparationer och service av småmaskiner
Beskrivning: Inköp, reparation och service av småmaskiner
Intern identifierare: KSTFU/2025:141
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 03100000 Jordbruks- och trädgårdsprodukter, 16160000 Diverse trädgårdsutrustning, 16311000 Gräsklippare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Inköp, reparationer och service av småmaskiner
Intern identifierare: Inköp, reparationer och service av småmaskiner