319210-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse företags- och övriga tjänster – Konsulttjänster ASIC design
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster ASIC design
Beskrivning: Ramavtal för konsulttjänster inom ASIC design till SCI-skolan.
Intern identifierare: HS-2025-1223
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000