319212-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tolktjänster – Teckenspråkstolkar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeckenspråkstolkar
BeskrivningUpphandlingen omfattar teckenspråkstolkning för grundskoleförvaltningen i Göteborgs Stad.
Intern identifierareN609U26-51
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTeckenspråkstolkar