319213-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner – Rengöring och service markbehållare inkl. kärltvätt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRengöring och service markbehållare inkl. kärltvätt
BeskrivningRengöring av kärl och markbehållare inklusive service Se förfrågningsunderlag för detaljer
Intern identifierareSB 2024/368
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90918000 Rengöring av avfallsbehållare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsområde 2
Beskrivningkärl för hushållsavfall och matavfall
Intern identifierareAnbudsområde 2
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde 1
BeskrivningMarkbehållare för hushållsavfall och matavfall
Intern identifierareAnbudsområde 1