319243-2024 - Resultat
Sverige – Rivning och förberedande anläggningsarbeten – Beläggningsarbeten- Hedemora kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beläggningsarbeten- Hedemora kommun
Beskrivning: Beläggning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45111000 Rivning och förberedande anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82505:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45223000 Byggnads- och anläggningsarbeten