319248-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reception- och kassadisk
Referensnummer: LOC 2020-0020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling gällande reception- och kassadisk, avsikt att teckna avtal med en leverantör som kan tillverka, leverera och montera receptions- och kassadisken i Locums vårdfastigheter.