319381-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Spolbilstjänster Klippan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpolbilstjänster Klippan
BeskrivningSpol, sug och filmbilstjänster till VA-avdelningen samt Gata-Park i Klippans kommun.
Intern identifierare25/20
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34951200 Utrustning för slamhantering, 90513600 Avlägsnande av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000