Ärendehanteringssystem till servicecenter i Borlänge kommun - 2
Referensnummer: GNU 2021/36
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser upphandling av IT-system för ärendehantering till Servicecenter på Borlänge kommun. Systemet ska förenkla medborgare och anställdas kontakt med Borlänge kommun.