2. Förfarande
Förfarande
Titel: EMCCD till en Risö TL/OSL-läsare
Beskrivning: Förhandlat förfarande utan föregående annonsering av EMCCD till en Risö TL/OSL-läsare.
Intern identifierare: V 2025/1329
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: EMCCD till en Risö TL/OSL-läsare