2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp 2 st 16 tons truckar
Beskrivning: Upphandlingen avser att upphandla två (2) motvikstruckar 16 ton
Intern identifierare: 26/58
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 42415000 Gaffeltruckar, truckar, plattformstruckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 2 stycken