319496-2023 - ÄndringSverige-Visby: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gas - medicinsk & industriell
Referensnummer: RS 2022/1660
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar successiva leveranser av gas för medicinskt och industriellt bruk, för mer information om produkterna se kravspecifikation och prisfil.