319589-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Fritids-, kultur- och sporttjänster
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift av Aspuddens parklek
Referensnummer: HÄ 2022/25
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Driften av Aspuddens parklek
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen