319640-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – DIS – konsulter inom samhällsbyggnad - Avrop av konsult inom strategisk lokalförsörjning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS – konsulter inom samhällsbyggnad - Avrop av konsult inom strategisk lokalförsörjning
BeskrivningDIS – konsulter inom samhällsbyggnad - Avrop av konsult inom strategisk lokalförsörjning
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierareKS-2025/95
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenAnvända DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000