319647-2025 - Resultat
Sverige – Tandläkarvård och tillhörande tjänster – Tandtekniska arbeten 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTandtekniska arbeten 2025
BeskrivningUpphandlingen avser tandtekniska arbeten till Folktandvården Blekinge.
Intern identifierareRB2024-0557
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85130000 Tandläkarvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTandtekniska arbeten 2025