See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Jordprodukter 2025
Beskrivning: Kommunen avser att teckna ett ramavtal gällande jord- och torvprodukter.
Intern identifierare: TF2024/585
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14212400 Jord
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall
Beskrivning: Avser ramavtal för inköp av jord- och torvprodukter
Intern identifierare: 1604626
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsformulär
Beskrivning: Anbudsformulär
Intern identifierare: 1671936