2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av driften för LSS-gruppboende Kasalagatan 6 och 14 i Trelleborg
Beskrivning: Upphandling av driften för LSS-gruppboende Kasalagatan 6 och 14 i Trelleborg
Intern identifierare: KS 2026/279
Förfarandets viktigaste kännetecken: se underlag
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000