See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandbil 2024
Beskrivning: Upphandling av en styck Brandbil/Släckbil till Räddningstjänsten väst
Intern identifierare: IU24-9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del