Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
NY Upphandling av leverantör av personalfriskvård
Referensnummer: LTU-2255-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 92600000 Sporttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Luleå tekniska universitet avser att upphandla en leverantör av personalfriskvård till sin verksamhet i Luleå.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 14 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 92600000 Sporttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen