319794-2020 - ResultatSverige-Skärhamn: Konsulttjänster inom ventilation
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal hantverkstjänster- Ventilation
Referensnummer: 20/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71321400 Konsulttjänster inom ventilation
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för löpande service- och installationsarbeten avseende ventilation
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45330000 Rörmokeriarbeten, 45331210 Installation av ventilation, 71315410 Inspektion av ventilationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen