2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolläkare
Beskrivning: Skolläkare för grundskola, anpassad grundskola och gymnasieskola.
Intern identifierare: 25/29
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79625000 Förmedling av läkare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000