319813-2024 - Resultat
Sverige – Elektriska hushållsapparater – Leverans och installation av fastighetsmaskiner (tvättmaskiner och torktumlare) samt service och reparation av befintlig utrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLeverans och installation av fastighetsmaskiner (tvättmaskiner och torktumlare) samt service och reparation av befintlig utrustning
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för leverans och installation av fastighetsmaskiner (tvättmaskiner och torktumlare) samt service och reparation av befintlig utrustning.
Intern identifierareV 2024/186
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39710000 Elektriska hushållsapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelVaror öppen