See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intensivvårdssängar
Beskrivning: Upphandling av Intensivvårdssängar
Intern identifierare: RS 2024-05009
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Beskrivning: Upphandling av Intensivvårdssängar öppen. pris och kvalitet