2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köksutrustning och serveringsprodukter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp av köksutrustning och serveringsprodukter.
Intern identifierare: N050U24-4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering, 39221100 Köksgeråd, 39221180 Köksredskap, 39240000 Bestick
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 1- köksutrustning och serveringsprodukter
Beskrivning: .
Intern identifierare: Delområde 1- köksutrustning och serveringsprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 2, serveringsprodukter av rishusk
Intern identifierare: Delområde 2, serveringsprodukter av rishusk