2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjälpmedel - Vita käppar 2024
Beskrivning: Upphandlingen avser hjälpmedel - vita käppar för Region Blekinge, Region Halland och Region Skåne.
Intern identifierare: RB2023-0387
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38624000 Synhjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hjälpmedel - Vita käppar 2024