2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk Service av Kyla & Värmepumpar
Beskrivning: Kumla kommun med bolag Kumla Fastigheter AB handlar upp avtal gällande teknisk service av Kyla & Värmepumpar
Intern identifierare: 24/14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del