Huvudsaklig verksamhet Flygplatsrelaterad verksamhet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift av Eskilstuna Flygplats
Referensnummer: TK 20.060
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 63731000 Flygplatsdrift
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling gällande drift av Eskilstunas Flygplats.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen