320191-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät – Webbkonsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelWebbkonsulter
BeskrivningUpphandling av webbkonuslter för Kiruna kommunkoncern
Intern identifierare2026-036
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212200 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000