320201-2017 - ÄndringSverige-Trollhättan: Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
CopyPrint.
Referensnummer: 2017/469 A 34
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
CopyPrint lösning för anställda och studenter på högskolan.