320289-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gaser – Gas, gasblandningar och gasol samt hyra av behållare, Inköpssamverkan MITT
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGas, gasblandningar och gasol samt hyra av behållare, Inköpssamverkan MITT
BeskrivningUpphandlingen avser inköp och leverans av Gas, gasblandningar och gasol samt hyra av behållare för kommuner, förbund och bolag i Inköpsamverkan MITT.
Intern identifierare15260
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24100000 Gaser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareGas, gasblandningar och gasol samt hyra av behållare, Inköpssamverkan MITT