320377-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Byggledare VA, VVS, Vent och Styr för Sydöstra regionen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggledare VA, VVS, Vent och Styr för Sydöstra regionen
BeskrivningByggledare inom VA, VVS och vent sydöstra regionen.
Intern identifierareKOM-419876
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningByggledare inom VA, VVS och vent och styr för sydöstra regionen.
Intern identifierareByggledare VA, VVS, Vent och Styr för Sydöstra regionen