320387-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lagerhantering – Lager- och logistiktjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLager- och logistiktjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar ett behov av lager- och logistiktjänster som finns hos Polismyndigheten, Kriminalvården och Tullverket.
Intern identifierareA297.309/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79991000 Lagerhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLager- och logistiktjänster