32039-2017 - ResultatSverige-Grums: Reparation och underhåll
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkartjänster målnings- och golvläggningsarbeten.
Referensnummer: 16GKS0587
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Hantverkartjänster målnings- och golvläggningsarbeten Grums kommun, Grums Hyresbostäder AB samt Stiftelsen Grums kommuns hyresbostäder.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Golvläggning Grums kommun
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45440000 Målning och glassättning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Golvläggning Grums Hyresbostäder AB samt Stiftelsen Grums kommuns hyresbostäder.
Del nr: 2
Målningsarbeten Grums kommun
Del nr: 3
Målnings och tapetseringsarbeten Grums Hyresbostäder AB samt Stiftelsen Grums kommuns hyresbostäder.
Del nr: 4