2. Förfarande
Förfarande
Titel: Autoinjektor för radiofarmaka till PET/CT undersökningar
Beskrivning: Denna upphandling avser 1 st. autoinjektor för radiofarmaka till PET/CT undersökningar med ramavtal för utrustningsspecifikt förbrukningsmaterial för leverans till Verksamhetsområde röntgen och sjukhusfysik, Område specialiserad vård med placering på Universitetssjukhuset Örebro. Upphandlingen omfattar även option på teknisk serviceutbildning samt option på underhållsavtal.
Intern identifierare: 24/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000