See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Terminal Operating System
Beskrivning: The Contracting authority has the intention of procuring a Terminal Operating System (TOS) for Wood Products and General Cargo for Storage and Terminal Handling within the port area such as Warehouses and Yards.
Föregående meddelande: 620052-2023
Intern identifierare: 23/177
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000