2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-partner
Beskrivning: IT-partner
Intern identifierare: KS/2025:207
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel, 30213000 Persondatorer, 30213100 Bärbara datorer, 30213300 Stationär dator, 30230000 Datorrelaterad utrustning, 30231000 Datorskärmar och manöverenheter, 30237000 Delar och tillbehör till datorer, 30237120 Datorkontakter, 30237200 Datortillbehör, 30237410 Datormus, 30237460 Tangentbord till datorer, 32250000 Mobiltelefoner, 32252100 Mobiltelefoner med handsfree, 32252110 Mobiltelefoner med handsfree (trådlöst), 72510000 Administrativa tjänster för datorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: IT-partner