2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intervention, kundanpassade set
Beskrivning: Denna upphandling syftar till att tillgodose ingående regioners behov av Intervention kundanpassade set enligt upphandlingsunderlag med tillhörande artikelspecifikationer
Intern identifierare: VF2024-00039
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33111710 Angiografimateriel, 33141620 Utrustning för medicinskt bruk för specifika ändamål i förpackningar (sets)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Beskrivning: uPPHANDLING AV KUNDANPASSADE SET
Intern identifierare: 1767936-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Beskrivning: upphandling av intervention kundanpassade set
Intern identifierare: 1767937-1