320573-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitektoniska konsulttjänster – Inredningsarkitekttjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInredningsarkitekttjänster
BeskrivningKonsulttjänster avseende inredningsarkitekter för inredningsprojektering till Lunds universitet.
Intern identifierareV 2025/2892
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareInredningsarkitekttjänster