Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala presentkort
Referensnummer: KS 2021/0138
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantören ska tillhandahålla en tjänst för digitala presentkort som möjliggör för Beställaren att till dennes anställda tillhandahålla presentkort via tjänstens mobilapplikation vilka sen kan lösas in hos anslutna företag.
Varmt välkommen med ert anbud!
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
IT-stöd för beställning och förmedling av presentkort till kommunens medarbetare, där presentkorten kan inlösas hos företag som anslutits i leverantörens tjänst.