Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Cykelförmån
Referensnummer: RS/200502
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Förmånscyklar
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster, 34400000 Motorcyklar, cyklar och sidovagnar, 34430000 Cyklar, 92600000 Sporttjänster, 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster