320590-2026 - Resultat
Sverige – Renovering av byggnader – Renovering Pluggparadiset & Storvretaskolan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRenovering Pluggparadiset & Storvretaskolan
BeskrivningSamverkan Renovering Pluggparadiset & Storvretaskolan
Intern identifierareSFB-2025-00570
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262690 Renovering av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000