Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
Leveransplats
Del av land (NUTS): Södermanlands län (SE122)
Land: Sverige
Kompletterande information: I Södermanslän i de regioner som beskrivs i upphandlingsdokumentet.