2. Förfarande
Förfarande
Titel: UE avseende ombyggnad av väg 257 Tungelstavägen delen Västerhaninge-Tungelsta i Haninge kommun, Stockholms län
Beskrivning: För ombyggnad av väg 257 Tungelstavägen delen Västerhaninge-Tungelsta i Haninge kommun, Stockholms län
Intern identifierare: KOM-416018
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: UE avseende ombyggnad av väg 257 Tungelstavägen delen Västerhaninge-Tungelsta i Haninge kommun, Stockholms län