320696-2023 - ÄndringSverige-Enköping: Audiovisuell utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV-produkter och tjänster
Referensnummer: KS2023/189
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32321200 Audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Enköpings kommun / Inköpsavdelningen inbjuder härmed anbudsgivare att lämna anbud avseende upphandling av AVprodukter
och tjänster KSxxxxxxxxxi enlighet med förutsättningar angivna i detta upphandlingsdokument samt bifogade formulär/bilagor.
Bakgrund och omfattning
Anbudsgivaren ska leverera varor och tjänster till Enköpings kommun enligt upphandlingsdokumentet samt anbudsgivarensanbud. Produkter kommer avropas successivt under ramavtalsperioden. Samtliga produkter ska vara nya om inte annat äröverenskommet.Mer detaljerade uppgifter framgår av Bilaga x Anbudsprisbilaga.