2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätstängsel 2025
Beskrivning: Uppdraget avser Lund kommuns behov av inköp, montering, reparation och leverans av Nätstängsel, Grindar med tillbehör, i enlighet med de krav och villkor som framgår av detta förfrågningsunderlag. Upphandlas som ett Ramavtal
Intern identifierare: KS 2025/0522
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar, 44221300 Grindar, 44300000 Kabel, lina och tillhörande produkter, 44500000 Verktyg, lås, nycklar, gångjärn, fästen, kedjor och fjädrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000