See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Generalkonsultsuppdrag avseende käkkirurgins nya lokaler
Beskrivning: Generalkonsultsuppdrag avseende käkkirurgins nya lokaler
Intern identifierare: UPPH2024-00083
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsformulär
Beskrivning: Se AF
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AMA AF Konsult 10