2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Hultsfreds kommun upphandlar företagshälsovård för kommunens och de kommunala bolagens medarbetare.
Intern identifierare: U-039-2025
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfaramde
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Företagshälsovård
Intern identifierare: 1688853
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1688859
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 1688860