Byggnation av högstadie- och gymnasieskola
Anläggningsarbete
Byggnadsanläggning
Byggnadsinstallationsarbeten
Färdigställande byggnadsarbeten
Uthyrning av egen fast egendom
Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster